Category: Jazz

9 thoughts on “ Gocave Kumes & Rukija - As Ma Ngran... / Ungrehe Heret ... (Shellac)

  1. Rrëshqitja e gurëve, ka bllokuar përkohësisht rrugën Kukës-Shishtavec. Kjo gjë është bërë pengesë për kalimin e mjeteve. Ndërkohë, bashkia e qytetit veri-lindor të Kukësit ka ripërsëritur thirrjet ndaj qeverisë që ky segment rrugor të kalojë në inventor të Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH), pasi k.
  2. Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp në ka bërë të ditur se këtë moment në Parlament po kryhet një grabitje e madhe, më e madhja me dy koncensione rrugësh, Orikum – Dukat dhe Milot – Balldren dhe paralajmëroi deputetët e Kuvendit se .
  3. Çun Lajçi Kur vargjet të vinë n’kukëza S’po dua ato po vargisen vet po futën n’rradhë e po presin me nxjerrë andrrave shtatin shtratit me ba hapin e parë pa fjalën e vonueme Po vlojnë po ftofen po ndjersitën bryma po i djegë jo rrallë pa i çelë buzët lulëvargu me mugullua n’gjethnajat e shpirtit [ ].
  4. S-Sorry ma'am," Steve stammered out while Nat shook Tony in an effort to help the man find his tongue. "W-We didn't mean to disturb you or anything but ya see. Our friend here-" Steve looked over his shoulder at Tony and saw that Nat had been reduced to slapping the man in .
  5. Shumica prej nesh lindin me dy veshka, me shpresën se do të na shërbejnë të gjithë jetën. Kur një veshkë është dëmtuar ose nuk funksionon më, tjetra ende mund ta përballojë, por nëse kjo “rezervë” gjithashtu shkakton keqfunksionime, atëherë mund të jetë një shenjë e keqe, transmeton carswihanighrerateachtoutetesipcent.coinfo Sipas të dhënave më të fundit të [ ].
  6. SotNews. carswihanighrerateachtoutetesipcent.coinfo është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë.
  7. May 24,  · Duke kërkuar votën e studentëve të qarkut Fier në Tiranë, Gramoz Ruçi deklaroi se PS në këto zgjedhje do të futet për të vetëqeverisur dhe jo për të bashkëqeverisur. “Sot po dëgjoni të thuhet ‘ky Edi Rama mos ka bërë një marrëveshje të fshehtë me .
  8. Sep 19,  · “Fiks Fare” solli mbrëmjen e sotme një skandal që ndodh me punonjësit në Bashkinë e Kavajës. Ato janë pushuar nga puna në datën 24 gusht me një vërejtje, sipas të cilës, ata nuk janë gjetur në vendin e punë.
  9. Agnesa Vuthaj është sipërmarrëse e një butiku të saj dhe mesa duket gjërat po shkojnë shumë mirë për bukuroshen kosovare. E kemi parë shpesh të udhëtoj nëpër Evropë dhe vende të ndryshme ku vihet re shumë që blogeria dhe ish misi bën një jetë përrallore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *